logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā

2in1. Multipolārais RF liftings + elektroporācija

Cena: 
466,20 €

Elektroporācijas pamatā ir jau zināmās elektroforēzes fundamentālie pētījumi.
Elektriskās strāvas ietekmes rezultātā sekundes simtdaļas laikā ādā atveras ūdens kanāli, kā rezultātā paveras iespēja ievadīt ādas dziļākajos slāņos augstas molekulāri bioloģiskās vielas lielākos daudzumos, nekā izmantojot citas metodes, piemēram, ionoforēzi vai fonoforēzi. Tādā veidā ievadītās vielas iedarbojas daudz efektīvāk un tiek garantēts daudz noturīgāks rezultāts. Parasti jau pēc pirmās procedūras ir acīmredzami satriecoši rezultāti.
Elektroporāciju efektivitātes ziņā var salīdzināt ar mezoterapiju, kad aktīvās vielas tiek ievadītas ādā ar daudzu injekciju palīdzību, bet atšķirībā no mezoterapijas elektroporācija ir nesāpīga un patīkama metode. Lietojot šo metodi, ādas virsslānis netiek bojāts un nav novērotas blakusparādības papillomu un hematomu veidā. Šo procedūru speciālisti droši var rekomendēt veikt saviem klientiem svarīgu pasākumu priekšvakarā.
RF liftings – jaunakā aparātu metodika, ko izmanto sejas un ķermeņa ādas ‘pievilkšanai’,  krunciņu korekcijai,  rētu mazināšanai, pie paplašinātām porām, apsārtuma, pietūkuma un ādas novecošanās profilaksei.
Metodes priekšrocības:

  • stimulē ādā neatkarīgu kolagēna sintēzi
  • novērš defektu cēloņus
  • absolūti nesāpīga metode (pacients izjūt vienīgi siltumu no aparāta)
  • nav nepieciešams rehabilitācijas periods

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816