logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā

3 in 1. Ultaskaņas kavitācijas un RF aparāts AG7

Cena: 
620,50 €
Celulīts ir viena no medicīniskajām un sociālajām problēmām vairakās attīstītās valstīs.

Celulīts ir viena no medicīniskajām un sociālajām problēmām vairakās attīstītās valstīs. Ķīnā  ir ap pusmiljarda cilvēku, kas cīnās ar lieko svaru. Viena trešdaļa cilvēku Pekīnā, Šanhajā mirst no asinsvadu un sirds saslimšanām, kas ir daudz vairāk nekā dabīgajā nāvē no vecuma. Balstoties uz šiem pētījumiem, daudzas notievēšanas metodes kļūst arvien populārākās. Bet vairākums tehniku, kas ir ne pārāk izpētītās metodes veicina strauju svara zaudēšanu, bet pēc tam arī strauju tā pieaugumu, ka arī vairākie nekvalitatīvie aparāti var veicināt cilvēka ķermeņa nopietnus bojājumus.

Ko nozīmē aptaukošanās?
Ataukošanās zināmā mērā  ir ķermeņa pārbarošanā, kā rezultātā parādās liels tauku slānis , pārsvarā tas notiek pārlieku uzkrājoties triglicerīdiem. Aptaukošanos var sadalīt Primārā un Sekundārā. Primārā aptaukošanās skar 99% no visiem aptaukošanas gadijumiem, precīzi nevar noteikt slimības cēloņus, parasti tie ir ēšanas paradumi, mazkustīgs dzīvesveids utt. Tā saucamā Sekundārā aptaukošanās parādās sakarā ar veselības traucējumiem, vai slimībām. Tā aizņem ap 1% no visām aptaukošanās gadijumiem, un tā var būt saistīta ar endokrīnām saslimšanām:  aptaukošanās kas ir saistītās vairogdziedzera, hipotalama slimībām, iekšējām hormoliem traucējumiem, Kušinga sindroma aptaukošanās .Vairākums no tām parasti skar pieaugušos cilvēkus, tomēr citreiz aptaukošanās saistībā ar slimību var skart arī bērnus (iedzimtība).

Aparātam piemīt spēja efektīvi iznīcināt tauku šūnas, kas notiek caur ultraskaņas uzgali ar  40, 000Hz, ātri vibrējot tauku šūnas produce neskaitamus vakuuma kabatas iekšā šūnā un ārpus tās, cilvēka ķermenis tos pārstrādā, un izvada. Notiek spēcīga iedarbība uz tauku šūnām – šūnas iekšējais apvalks pārplīst un notiek triglicerīda sadalīšana uz glicerīnu un taukskābēm. Tad ar RF vilni ar frekvenci 0.5MHZ, notiek iedarbība uz dziļākiem ādas slāņiem – piegādā skābekli un barības vielas, nostiprina šūnu darbību, paatrina asins un limfriti, paatrina vielmaiņu, mīkstina un likvidē celulītu, veicina ķermeņa notievēšanu un labāku izskatu.

Ultraskaņas liposakcijas iekārta, pateicoties augstai vadamības spējai, ar ultraskaņas viļņa garumu 1100nm-1500nm ar spēcīgu enerģiju veicina kavitāciju celulīta šūnās, izveido nesskaitamus gaisa burbulīšus, kas saspiež tauku šūnu pārplēš to, un izvada no organisma caur lmfatisko sistēmu.

Parametri
220v voltu (frequency: 50/60Hz).
Stiprums:110W

40K kavitācijas uzgaļi:
Elektro barošanas vads: 150V
Intensitāte: 0-50w/cm2
Frekvence: 40KHz
Jauda: 25W

Tripolārs RF uzgalis ķermenim :
Elektrobarošanas izvads: 66V
Intensitāte: 0-25w/cm2
Frekvence: 450K
Jauda: 35W

Tripolārs RF uzgalis sejai
Elektrobarošanas izvads: 35V
Intensitāte: 0-15w/cm2
Frekvence: 450K
Jauda: 35W

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816