logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā

AHA 30% pienskābes pīlings / 30 Virspusējs viegls pīlings

Ādas tips:

Normāla, jūtīga, sausa; āda, kas nepanes glikolskābi

Vecums

> 20 gadi

Fototips:

Visi fototipi var lietot šo pīlingu

Indikācijas:

novecošanās pazīmes,

nevienmērīgs ādas tonis,

sausums,

ieauguši matiņi,

раplašinātas poras,

nelīdzena ādas tekstūra,

hiperkeratoze,

fotonovecošanās

pH

3.0 - 3.2

Zonas

seja, dekoltē, rokas, ķermenis

Iedarbība

Pienskābe ir organiska augļskābe (AHA), kas veidojas glikozes fermentācijas ceļā. Absolūti dabisks produkts. Tas ir starpprodukts, kas radies ogļhidrātu vielmaiņas procesā.
Pienskābe ir ādas dabiskā mitrinošā līdzekļa sastāvdaļa, uztur ādas sekrēcijas  skābo reakciju, kas veicina normālu un labvēlīgu mikrofloras dzīvotspēju.
Pienskābes pīlings tiek klasificēts kā virspusējs pīlings, jo pienskābes molekulas nav spējīgas iekļūt dziļāk par epidermas graudaino slāni.
Piemērots pacientiem ar sausu un jūtīgu ādu, jo atšķirībā no citām augļskābēm tā neiztvaicē mitrumu, bet gan pievelk to.

Pienskābes pīlinga efekti:

 1. Keratolītiska iedarbība. Pateicoties šai īpašībai, iespējama pārragojušos šūnu lobīšanās un ādas bazālā slāņa atjaunošanās.
 2. Mitrinošais efekts. Pienskābei piemīt īpašība piesaistīt un noturēt mitrumu, vienlaicīgi uzlabojot ādas elastību un epidermas atjaunošanos. Atmirušās šūnas tiek nomainītas ar jauniem keratinocītiem (aktīvās šūnas, kas veidojas slānī nedaudz virs dermas), kas savukārt nodrošina ādas hidratāciju dziļākajā līmenī.
 3. Liftinga efekts. Tas tiek sasniegts pateicoties tam, ka notiek šūnu dalīšanās un dermas papilārā slāņa šūnu darbības stimulācija. Tās ražo elastīnu, fibronektīnu un kolagēnu, kā arī atbild par noteiktu molekulu sintēzi, kas savukārt atbildīgas par mūsu organisma dabīgo smērvielu. 
 4. Balinoša iedarbība. Lobās pārragojušās ādas slānis. Pienskābe palīdz pareizi sadalīt epidermā melanīna granulas, kas savukārt izlīdzina sejas krāsu.
 5. Pretiekaisuma un bakteriostatiska iedarbība. Pateicoties ‘paskābināšanas efektam’, tiek nodrošināta barjeras rašanās.  Tādā veidā tiek radīta nelabvēlīga vide baktērijām un sēnītēm, un tās iet bojā.
 6. Аntioksidantu iedarbība. Skābe ievērojami pazemina brīvo radikāļu izstrādāšanos un aizsargā ādu no ārējās vides agresīvās iedarbības.

 Pielietojums

 1. Attīra seju no kosmētikas un netīrumiem ar PRE PEEL CLEANSER/21. Āda tiek rūpīgi attīrīta un attaukota.
 2. Uz ādas uzklāj AHA 30% pienskābes pīlingu/30 uz dažām minūtēm. Preparātu uzklāj ar vates kociņiem, otiņu vai marles tamponiem. Ja āda kļūst nedaudz apsārtusi vai jūtama viegla dedzināšana, tāda reakcija ir uzskatāma par normālu.
 3. Uzklāj neitralizatoru  POST PEEL NEUTRALIZING SOLUTION/23, lai padarītu nekaitīgu atlikušo skābi un pasargātu ādu no tālākas tās iedarbības. Neitralizatoru kopā ar skābes pārpalikumiem noskalo ar ūdeni.
 4. Procedūras noslēgumā uz sejas uzklāt EMULSION NUTRIPEEL.
 5. Dienas laikā izmantot aizsardzību, ne mazāku kā SPF 30. Otrajā dienā pēc procedūras sākas ādas lobīšanās. Nav vēlams aiztikt seju ar rokām, kasīt vai lietot dekoratīvo kosmētiku.

Norādījumi kompleksajai terapijai:

Lai iegūtu labākus rezultātus, ir svarīgi veikt 8 procedūru kursu, ar intervālu 2 nedēļas. Rezultāts saglabājas veselu gadu, uzturošo seansu veic reizi 6 mēnešos.

Nedarīt to vasarā.

Iepakojuma veids:

Stikla pudelīte 50 ml

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816