logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā

EXIGENCE WRINKLE PRECISION CREAM SPF30 EXTRA RICH (50 ml). – Pretgrumbu sejas krēms (sausai ādai). R4001

Cena: 
49,92 €

Izsmalcināts sejas kopšanas krēms EXIGENCE WRINKLE PRECISION CREAM SPF30 EXTRA RICH, kas iedarbojas ar vislielāko precizitāti, izlīdzina ādā radušās grumbas, tostarp arī visdziļākās. Vienlaicīgi tas  atjauno ādas stingrību un  blīvumu, kas zudis novecošanās rezultātā, sniedz ādai tūlītēju un ilgstošu mitrināšanu.
Šī spēcīgā formula iekļauj sevī revolucionāri aktīvas sastāvdaļas, kas iegūtas, izmantojot jūras biotehnoloģijas. Crambe Maritima ekstrakts stimulē epidermālo reģenerāciju un aktivizē ādas dabisko enerģiju  pašrekonstruēt sevi, kā arī aizpilda grumbas (šūnu atjaunošanās efekts). To pastiprina spēcīgais anti-free radikāļu efekts, kas aizsargā ādas struktūru un epidermas cilmes šūnas, novēršot to bojāšanos un saglabājot ādas spēju atjaunoties. Formulu bagātina Sojas Glyco peptīdi, kam piemīt ādas blīvumu atjaunojošs un nostiprinošs efekts  un Opuntia Ficus Indica ekstrakts, kas paātrina ādas spēju pašatjaunoties. SPF30 ar savu augsto saules aizsardzības līmeni  kavē tumšo plankumu  un jaunu grumbu veidošanos uz ādas,  nodrošina  ādas stingrību.
Piemērots:
sausai un ļoti sausai ādai ar izteiktām grumbām, ieskaitot  pat visdziļākās grumbiņas. Lietojams jebkurā gadalaikā.
Pielietošana:
Lietojiet no rīta un vakarā pēc ādas attīrīšanas.  Uzklāt nelielu daudzumu krēma uz sejas, kakla un dekoltē zonas  ar maigām masāžas kustībām, kamēr tas ir pilnībā uzsūcies.

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816