logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā

Bezadatu mezoterapijas aparāts Mesotherapy Machine

Cena: 
344,10 €
Tiek izmantotas Elektroporācijas un Elektroosmozes tehnikas (bezadatu mezoterapijas vai mezoderm vai šūnu pārplēšanas) tehnika, bez injekcijām, viegli atver akvaporīnus(AQP), piegādā ādai nepieciešamas barības vielas, ka arī atrisina dažādās ādas problēmas.

Lietošanas instrukcija

Tiek izmantotas Elektroporācijas un Elektroosmozes tehnikas (bezadatu mezoterapijas vai mezoderm vai šūnu pārplēšanas) tehnika, bez injekcijām, viegli atver akvaporīnus(AQP), piegādā ādai nepieciešamas barības vielas, ka arī  atrisina dažādās ādas problēmas. Ar elektroporācijas ienākšanu skaistumkopšanas idustrijā, ienāk arī augstas infiltrācijas vielu spējas vajadzīgajos ādas līmeņos, vajadzīgo barības vielu devu ievadīšana tieši ādas audos, palīdz tām ātri uzsūkties un uzlabot ādas vielmaiņu, saglabā ādas elastību un tvirtumu.

AQP ir galvenais kanals ūdens ienākšnai un iznākšanai no šūnas.

Kas ir elektroporācija un elektroosmoze?

Elektroporācija: Darbojās tieši ādā, tūlītēji uzlabojot ādas uzsūktspējas.Elektroimpulsa iedarbības rezultātā, tiek izveidoti caurumi tauku šūnās, kur nonāk hidrofīlās molekulas, kuras dabīgi nevarēja tur iekļūt. Caurumi tiek izveidoti uz vairākam sekundēm vai minūtēm, tas ir atkarīgs no elektroimpulsa garuma.

Elektroosmoze: galvenā iedarbība tiek virzīta un vielu  molekulām, kas ir izkliedieti, un palīdz tām viegli iekļūt ādā.Elektriskie lādiņi tiek savstrapēji atgrūsti viens no otra ( pozitīvs no pozitīva), iegrūstot molekulu ādas audos.Tai paša laikā neitrālās molekulas vienkāši iekļūst ādā.

Funkcijas
Vasarasraibumu noņemšana un ādas balināšana.
Atver šūnas bez ādas bojājuma, uzlabo ādas vielmaiņu, uzlabo ādas barošanu, veicina šūnu atjaunošanu.
Krunciņu izlīdzināšana: barības vielas tiek ievadītās uz dziļākiem ādas slāņiem, veicina šūnu atjaunošanu, izlīdzina krunciņas ādas dziļākajos slāņos.
Mazina akne izpausmes: caur elektriskiem impulsiem iznīcina akne izpausmes tās perēklī, neļauj tām veidoties atkartoti, novērš rētu veidošanos.
Ādas mitrināšana: mitrināšana dziļākajos ādas slāņos, papildina ūdens rezerves šūnās, pasargā ādu no izžūšanas.

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816