logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā

Mikrodermabrāzijas aparāts VS-108A. 45W

Cena: 
321,90 €

Šim aparātam ir palielināta jauda (3 reizes spēcīgāka nekā standarta).

Tas dod iespēju veikt ne tikai sejas un ķermeņa ādas dermabrāzijas procedūru ar uzgaļiem, kas pārklāti ar dažāda lieluma dimanta kristāliem, bet arī aprīkots ar izsmidzinošiem un vakuuma (liftinga) uzgaļiem . Procedūra tiek veikta, izmantojotregulējama stipruma vakuuma nosūkšanas procesu, kas palīdz savākt noslīpēto ādaskārtu un vienlaikus veic ādas masāžas funkcijas. Tā rezultātā āda kļūst mirdzoša uniegūst veselīgu izskatu. Aparāts labi sader kopā ar bezadatu mezoterapijas metodi.

Lietošanas indikācijas:

  • grumbas, samazināts ādas tonuss
  • taukaina āda
  • hiperkeratoze
  • pigmentācija
  • rētas .

Aparātam ir vakuuma funkcija poru attīrīšanai.

Par minimālo aparāta cenu Jūs iegūstiet iespēju veikt veselu procedūru kompleksu.

Vakuuma metode.

Aparāts paredzēts, lai veiktu procedūru ar vakuuma metodi – maigu ādas tīrīšanas metodi, izmantojot speciālu aprīkojumu, kas ļauj izvairīties no ādas nevajadzīga kairinājuma, kā arī apstrādāt ādu ar ārstnieciskiem līdzekļiem. Vakuums (sūkšana) ir ļoti noderīga metode ādas dziļo poru tīrīšanai. Tā darbojas ļoti līdzīgi miniatūram putekļu sūcējam, kas izsūc dziļi nogulsnējušos netīrumus, taukus un citas ādu piesārņojošas vielas.

Vakuum-izsmidzināšanu izmanto kā sejas ādas kopšanas metodi losjona, tonika vai speciāla ūdens izsmidzināšanai. Tā palīdz veikt pilnīgāku sejas ādas virsmas attīrīšanu, nodrošina vēsuma pieplūdi un patīkamu aromātu. Izsmidzināšanu izmanto, lai izskalotu poras. Tas ir sevišķi ieteicams pēc sūkšanas metodes izmantošanas un melno pinņu un pumpu mehāniskas izspiešanas.

Tehniskais apraksts:

Spiediens: 40-50 cmHg

Smidzinātājs: 40-50 cmHg

Tīkls: 220V -240V   50Hz-60Hz

Jauda: 13.5 W

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816