logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā

Mūsu veikala asortimentā:

  • profesionālā kosmētika AINHOA. Pilna produkcijas gamma sejas un ķermeņa kopšanai;
  • profesionālas iekārtas stoun-masāžai;
  • dāvanu kartes;
  • kosmetoloģijas iekārtas un aparāti.

Par zīmolu AINHOA (Ainhoa)

AINHOA – viens no populārākajiem profesionālās kosmētikas zīmoliem Spānijā.
Ainhoa  preparāti Barselonā. Zīmola un laboratorija īpašnieks ir Cosmetica Cabinas S.L., marka ir guvusi plašu izplatību SPA-centros un skaistumkopšanas salonos vairāk nekā 40 pasaules valstīs, turpinot iekarot speciālistu un piekritēju atzinību klientu vidū visā pasaulē.
Profesionālās kosmētikas marka Ainhoa piedalās lielākajās starptautiskajās kosmētikas izstādēs:  Cosmoprof Bolonja, Cosmoprof Brasil, Intersharm, SPA Summit Industry.

Par kosmētiku AINHOA

Laboratorija Cosmetica (Spānija, Barselona) 1995.gadā izlaidusi jaunu profesionālu marku AINHOA atbilstoši pēdējiem sasniegumiem augsto tehnoloģiju jomā.

Hipoalergēna kosmētika, izmantoti vienīgi tīri un dabīgi komponenti, samazināts konservantu daudzums – lūk, tās ir AINHOA markas atšķirīgās īpašības.
AINHOA īpašu uzmanību vērš zinātniski-tehniskajai bāzei. Kompānijas laboratorijās tiek izstrādātas jaunas biotehnoloģijas, kas ir produktu unikālā, aktīvā sastāvam pamatā. Visi AINHOA līdzekļi ir lietošanai droši, nekaitīgi, tie ir saņēmuši starptautisko kvalitātes sertifikātu ISO 9001.

AINHOA popularitāte nebūtu nodrošināta bez īpašās skaistuma koncepcijas, kuras pamatā ir – rezultāts. Tieši par to pirmām kārtām rūpējas produktu formulas izveidotāji, nepiemirstot tai piešķirt izsmalcinātas tekstūras un aromātus. Šāda filozofija markai ir pietuvinājusi ļoti daudzus piekritējus no profesionālo kosmetologu vidus. Jo viņu panākumi visumā ir atkarīgi no iespējās piedāvāt klientam tūlītēju, pamanāmu efektu. Ar produktu AINHOA palīdzību viņi ne tikai attaisno klientu liktās cerības, bet pat pārspēj tās.
Profesionālā kosmētika AINHOA ietver 9 speciālās līnijas, specifisko produktu līniju, 10 bioloģisko koncentrātu veidus, 7 intensīvās programmas, kas paredzētas konkrētu problēmu risināšanai saistībā ar sejas kopšanu, ķermeņa kopšanas līniju (celulīta problēmas, auguma līniju korekcija, mikrocirkulācijas traucējumi, svara samazināšana) un SPA līniju.

Šobrīd marka ietver ap 160 produktiem. No tiem – 120 sejai, 24 – ķermenim, 12 – SPA Line.

Zīmola izveidošanās vēsture Kosmētikas markas nosaukums Ainhoa netika izvēlēts nejauši. Tas ir cēlies no nelielas pilsētiņas nosaukuma, kas izvietojusies Basku Zemē Francijas novadā, kur ir radusies un aizvien vēl ir dzīva leģenda, kura vēsta, ka vienkāršam ganam ir parādījies Jaunavas Marijas tēls, tīts vilkābeles ziedos.
Tāpat arī Ainhoa – tas ir populārs sieviešu vārds Spānijā un Francijas dienvidos.
Un visbeidzot, nosaukums Ainhoa tika izvēlēts tā iemesla dēļ, ka tas ir lieliski piemērots šīs visas zīmola kosmētikas filozofijai, akcentējot pirmatnējo sievišķību, izsmalcinātību un ir atmiņā paliekošs.
AINHOA speciālisti savu produkciju nepārtraukti pilnveido, papildinot to ar jaunumiem. Katrs šāds jaunums pirms nonākšanas pārdošanā tiek vairākkārtēji laboratoriski testēts. Ja testēšana noritējusi veiksmīgi, jaunumi kļūst par jaunajiem preparātiem. 1996 – zīmola reģistrēšana. AINHOA FACTORY 1
Royal Jelly
Vitaminal
Senskin
AHA
Avena

1997
Whitess
Body line

1998
Sensitive
Specific
Oxygene

1999
SPA World
Men
Aquasense
Sun CareAinhoa factory 2

2000
Luxe

2003
Luxe Gold
Olive

2004
Luxury Diamond
Passion Make-up

2006
SPA World Chocolate

2007
SPA Luxury

2008
BIO Line
Mineral make-up
Meso-70 Electrical Treatments

Ainhoa factory

2009
Specific Extreme

2010
Purity
Hands&Feets

2011
Whitess Caviar Renewal

2013
Khrono Age

2014
Exigence

Lai tuvāk iepazītos ar AINHOA kosmētiku, ir jāapmeklē interneta veikals vai veikals BEAUTY SERVICE pēc adreses Rīgā, A.Čaka ielā 109.
Vēlam Jums veiksmi. Esiet visskaistākās un pašas sievišķīgākās.

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816