logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
AINHOA kosmētikas favorīti (2.turpinājums)
Mūsu klientu iemīļotāko kosmētikas līdzekļu īss raksturojums. Dalīšos ar jums savos novērojumos kosmētikas pielietojumam mājas apstākļos un procedūrām kabinetos. 6. FLASH CONCENTRATE – krēms-gēls ādai ap acīmProdukts, ko iecienījuši mani klienti daudzu gadu garumā. Krēma tekstūra patīk pilnīgi visiem, un, ja neesiet pārliecināti, ar ko tieši sākt rūpes par ādu acu zonā, tad flash-koncentrāts būs ideāla izvēle.

Lasīt tālāk...

AINHOA kosmētikas vērtīgākās sastāvdaļas un īpašības
Šajās publikācijās būs atrodama noderīga informācija kosmetologiem, kuri strādā ar AINHOA kosmētiskās līnijas produktiem; studentiem, kuri gatavojas eksāmeniem; mūsu mīļajiem klientiem, kuri vēlas uzzināt vairāk jaunumu par kosmētiku. AINHOA brendam nenoliedzami ir savi “mīlulīši”, kam nav vajadzīga reklāma un sīkāki paskaidrojumi; es pastāstīšu par saviem un manu klientu iecienītākajiem produktiem. 1,2,3. Vitamin C: krēms, fluīds un koncentrātsVisi trīs līdzekļi ir spēcīgi antioksidanti, t.i., neitralizē brīvos radikāļus.

Lasīt tālāk...

Pīlingi skaistuma dienestā
Sievietes skaistums atkarīgs no daudziem faktoriem,būtisku daļu no tiem veido sejas mirdzums un veselīgums.Pareizi izvēlēta kosmētika ir viena no veiksmes atslēgām, kas saglabā ādas jaunību un veselību. Ja mitrinošu krēmu var izvēlēties patstāvīgi, tad ar profesionālajiem pīlingiem ne vienmēr var tikt galā pašu spēkiem.Vārds “pīlings” veidojies no angļu valodas “to peel” – “noņemt ādu”, tas ir atmirušo ādas šūnu noņemšana un dziļa attīrīšana. Pīlings paātrina ādas atjaunošanos, tas lieliski palīdz panākt liftinga efektu; pateicoties pīlinga iedarbībai palielinās hialuronskābes, kolagēna un elastīna izstrāde (tās ir galvenās veselas un skaistas ādas sastāvdaļas). Viss iepriekš minētais palielina ādas tonusu, samazina grumbas, izlīdzina ādas toni un rētas, kas paliek pēc pūtītēm.

Lasīt tālāk...

Kas nepieciešams mūsu ādai pavasarī. Izvēlamies kosmētiku.
Pavasaris ir sarežģīts laika posms mūsu ādai. Parādās vitamīnu trūkums, nepastāvīgi un mainīgi laika apstākļi, saules staru aktivitātes pieaugums – tas viss kopumā izraisa taukaina spīduma, izsitumu un pigmentācijas plankumu parādīšanos. Kosmētika, kuru jūs veiksmīgi izmantojāt ziemā, diemžēl neder pavasara apstākļiem, tāpēc ir vērts padomāt par pareizu kosmētikas līdzekļu iegādi. Tātad, kam ir jāparādās jūsu kosmētikas klāstā ar marta atnākšanu?

Lasīt tālāk...

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816