logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā

Attīroši līdzekļi AINHOA: gēls, pieniņš, putasĀdas attīrīšana ir pirmā un nozīmīgākā kosmētiskās kopšanas procedūra. Šodien attīrošiem līdzekļiem tiek noteiktas augstas prasības: tiem ir jālikvidē tauku dziedzeru izdalījumi, dekoratīvā kosmētika un netīrumi, tajā pašā laikā maigi kopjot un atjaunojot ādu.

Šajā rakstā apskatīsim virspusējās tīrīšanas līdzekļus no AINHOA.

Pieniņš – maiguma sajūta.

Sausai un jutīgai ādai, kurai nepatīk mazgāšana ar ūdeni, iesaka izmantot emulsijas (pieniņa sastāvā ir 25% eļļas un ūdens). Pieniņš uzticami šķīdina netīrumus un sviedrus, noņem dekoratīvo kosmētiku un tajā pašā laikā saudzīgi iedarbojas uz ādu.

Pieniņa sastāvā ir mitrinātāji (aminoskābes, karbamīds, pienskābe u.c.) un vērtīgi ekstrakti, kas nosaka, kādam ādas tipam piemērots pieniņš.

  • Pieniņš sausai un jutīgai ādai SENSKIN CLEANSING LOTION. Sastāvā ir kumelītes, kliņģerītes, malvas un liepas ekstrakti, kas nomierina ādu, kosas un raganu lazdas ekstrakti, kas ir vērtīgi kapilāriem.
  • Pieniņš sausai un novecojušai ādai LUXE CLEANSING MILK. Sastāvā ir ikru ekstrakts.

Āda jānotīra ar pieniņu izmantojot vates aplīti, pēc tam ādu var noskalot ar ūdeni un noslaucīt ar toniku, kas papildus aizsargā un mitrina ādu.

Efektīvie AINHOA gēli.

Ādas attīrīšanas procesā sava loma ir arī psiholoģijai: daudzi dod priekšroku līdzekļiem, kas ir jānoskalo ar ūdeni, jo viņi ir pārliecināti, ka tikai tādā gadījumā āda būs “patiešām tīra”.

Taukainas ādas īpašnieču vidū šis pieņēmums ir plaši izplatīts, kas ir samērā saprātīgi. Agrāk gēli agresīvi likvidēja taukus un pārlieku sausināja ādu, bet tagad tā vairs nav. Tieši pretēji, gēli mitrina ādu un tos var lietot pat jutīgas ādas kopšanai.

Attīrīšanas procesā āda papildus uzņem aktīvās vielas, kas uzlabo tās stāvokli un pašsajūtu:

ULTRA-PURIFYING CLEANSING GEL satur baltās tējas, apiņu, zaļo miežu, apelsīna un piparmētras ekstraktus. Visas sastāvdaļas ir nepieciešamas ādai, kurai ir tieksme uz taukainību (neatkarīgi no vecuma).

AQUASENSE CLEANSING GEL piemīt spēcīgas mitrinošas īpašības, tāpēc iesaku to izmantot visiem, kam patīk mazgāt ādu ar gēlu, neatkarīgi no ādas tipa.

Putas, kas neputojas.

Patiesu prieku rada ādas attīrīšana ar putām, kas saskaroties ar ūdeni rokās veido maigu masu. Neskatoties uz gaisīgumu un vieglumu, tās ļoti rūpīgi attīra ādu.

WHITESS CLEANSING FACIAL FOAM nesatur spirtu un krāsvielas. Piemērots visiem ādas tipiem. Informācija speciālistiem: šo līdzekli rekomendē dezinkrustācijas procedūrai.

Biežākās kļūdas ādas attīrīšanā.

  • Ūdens temperatūra.

Ūdens temperatūrai ir svarīga loma labvēlīgai iedarbībai uz ādu. Pārāk karsts ūdens paplašina asinsvadus un pārlieku sausina ādu, tāpēc ādas skalošanai izmantojiet vēsu ūdeni.

  • Ūdens noturīgās kosmētikas noņemšana ar gēlu.

Gēla sastāvā nav tauku, tāpēc tas slikti šķīdina ūdens noturīgo kosmētiku. Pareizi būtu sākumā noņemt kosmētiku ar līdzekli dekoratīvās kosmētikas noņemšanai SENSITIVE Make-up remover vai ar pieniņu un pēc tam mazgāt to ar gēlu pilnīgai attīrīšanai.

  • Nepietiekama skalošana, it īpaši gar matu augšanas līniju.

Visbiežāk sekas ir piņņu veidošanās augšējā pieres daļā. Ādas attīrīšanas laikā ir ieteicams matus paņemt nost no sejas un matu augšanas līniju attīrīt ļoti rūpīgi gan ar pieniņu (gēlu, putām), gan ar toniku.

  • Sejas birstes izmantošana katru dienu.

Tas kairina ādu, sagrauj aizsargājošo mantiju un pārlieku sausina to. Slotiņas iesaka izmantot reizi nedēļā, taukainai ādai divas reizes nedēļā.

Tādā veidā, ņemot vērā visu līdzekļu daudzveidību un pareizu to pielietojumu, var izvairīties no daudzām problēmām un palielināt izmantoto sejas kopšanas līdzekļu efektivitāti.

Konsultācijas par pareizu ādas kopšanu var saņemt specializētā veikalā BEAUTY SERVICE, konsultācija ir bezmaksas.

Lai apgūtu kosmetoloģijas pamatprincipus aicinām uz programmu “Sejas kopšanas estētika” BEAUTY SCHOOL. Programmas pasniedzēji ir praktizējoši kosmetologi, kas dalīsies ar jums profesijas noslēpumos.

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816