logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā

Bust Care

Dekoltē ir modē vienmēr neatkarīgi no gadalaika, vecuma un modes tendencēm. Sejas kopšanai nav jābeidzas uz zoda, kā tas bieži kļūdaini tiek darīts.

Dekoltē zona atklāj patieso vecumu. Tāpēc, lai nebūtu piespiedu kārtā jāapsien lakatiņš vai jānēsā apģērbs ar augstu krāgu, aplūkosim, kā pareizi saglabāt dabīgu skaistumu.

Noderīgi ieradumi krūšu zonas kopšanai.

1. Ūdens procedūras mājas apstākļos.

Ir noderīgi veikt krūšu un dekoltē masāžu dušā ar vēsu ūdeni. Ja vēsa duša jums šķiet nepatīkama, tad var veikt krūšu ierīvēšanu ar masāžas cimdu, kas ir iemērkts aukstā ūdenī.

2. Vingrinājumi krūšu muskuļu nostiprināšanai.

Pats vienkāršākais: salieciet rokas elkoņos krūšu augstumā, plaukstas kopā. Stipri saspiediet plaukstas, skaitiet līdz 10, pēc tam atslābiniet. Atkārtojiet vingrinājumu vismaz 10 reizes.

3. Sekojiet savai stājai.

Pleci uz aizmuguri, krūtis uz priekšu – obligāta formula uz visiem laikiem.

AINHOA kosmētika krūšu zonas kopšanai.

  • Ampulas krūšu zonas kopšanai BUST FIRMING. Tiek rekomendētas kursa veidā kā profilaktisks pasākums pret novecošanos. Ampulu sastāvā ir aktīvie sojas peptīdi un elastīns. Pēc 30 gadu vecuma: 5 ampulu kurss reizi pusgadā. Pēc 40 gadu vecuma: 5 ampulu kurss ar 3 mēnešu intervālu.
  • Būtu labi taisīt barojošu masku, piemēram, masku-putas no LUXE līnijas. Tā ir ērta lietošanā: masku jāuzklāj plānā kārtā, tā ātri iesūcas ādā. Pēc  apmēram 10 min norīvējam krūtis un dekoltē ar mitru dvieli vai masāžas cimdu.

Procedūras kosmetologa kabinetā.

  • Dekoltē zonai mēs rekomendējam plastificējošas maskas. Šo masku var taisīt arī patstāvīgi, taču bez pieredzes un konsultācijas tā var neizdoties. Procedūras protokolu var redzēt sadaļā Speciālistiem. Pēc procedūras āda kļūs zīdaina!

Piekopjot šos mazos noslēpumus dekoltē zonas kopšanai mājas apstākļos, jūs būsiet pārsteigti ieraugot izmaiņas. Jums uzlabosies ne tikai ādas stāvoklis, bet arī pasaules uztvere un attieksme pret sevi.

Galvenā devīze – neslinkojiet un neizlaidiet ne dienu!

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816