logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā

Ainhoa Vitamin C 1Vitamīnus A, C, E sauc par „skaistuma vitamīniem”, jo tie visvairāk ietekmē ādas stāvokli un izskatu.

Vitamīns A (retinols).
Retinols ir spēcīgs līdzeklis ādas atjaunošanai un tiek izmantots pret novecošanas kosmētikā. AINHOA produktos vitamīns A ir pieejams kapsulās un koncentrātā DIAMOND LUXURY sērijā. Retinols stimulē kolagēna sintēzi, atdzīvinot atjaunošanās procesu.
Tikai nedomājiet, ka vitamīna A koncentrātu no aptiekas, var izmantot sejas kopšanai. Tīrā veidā retinols var radīt alerģiju un izsitumus. Tieši tāpēc AINHOA koncentrāts ir „iepakots” kapsulās, lai līdzekli nepārdozētu.

Vitamīns C (askorbīnskābe).
Vitamīnam C ir daudz plusu. Trīs paši svarīgākie:
• Stiprina asinsvadus
• Antioksidanta iedarbība
• Pigmentācijas plankumu balināšana
AINHOA kosmētiskos līdzekļus ar vitamīnu C es iesaku lietot no rītiem, lai pasargātu ādu no brīvajiem radikāļiem. Īpaši svarīga šāda aizsardzība ir cilvēkiem, kas strādā „kaitīgā” vidē pie kopētājiem, printeriem un citas biroja tehnikas, smēķētājiem un tiem, kas daudz laika pavada ceļā (autotransports un lidmašīnas).
Ja jums ir pigmentācija vai kuperoze, tad produktus no līnijas VITAMIN C labāk izmantot vakarā, jo atjaunošanās un reģenerācijas procesi aktīvāk notiek naktī.

Vitamīns E (tokoferols).
Vitamīns E sastopams aukstā spieduma eļļās. Tokoferols lieliski baro un mitrina ādu, kā arī tam piemīt antioksidanta īpašības. Tas stiprina ādas lipīdu aizsargmantiju. Tā kā vitamīns E šķīst taukos, kosmētikas līdzekļi ar vitamīnu E parasti ir diezgan blīvi.
AINHOA produktos E vitamīns sastopams daudzos līdzekļos, piemēram, līnijā LUXE.

Vitaminizētas kosmētikas iedarbība ir tieši tik ilga, cik ilgi jūs izmantojiet krēmu. Tāpēc „barojiet” savu ādu ar vitamīniem arī no iekšpuses.

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816