logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā

vesnaPavasaris ir sarežģīts laika posms mūsu ādai. Parādās vitamīnu trūkums, nepastāvīgi un mainīgi laika apstākļi, saules staru aktivitātes pieaugums – tas viss kopumā izraisa taukaina spīduma, izsitumu un pigmentācijas plankumu parādīšanos. Kosmētika, kuru jūs veiksmīgi izmantojāt ziemā, diemžēl neder pavasara apstākļiem, tāpēc ir vērts padomāt par pareizu kosmētikas līdzekļu iegādi.

Tātad, kam ir jāparādās jūsu kosmētikas klāstā ar marta atnākšanu?

  1. Kosmētika ar vitamīnu C cīņai ar pavasara avitaminozi. Vitamīns C ir spēcīgākais antioksidants, kas pasargā ādu no ultravioletajiem stariem, radiācijas un toksiskām vielām. Uzklājot SPECIFIC VITAMIN C FLUID no rīta uz attīrītas ādas, jūs pasargāsiet savu sejas ādu uz visu dienu, turklāt, šis fluīds aktivizē kolagēna sintēzi un cīnās ar priekšlaicīgu novecošanos
  2. Skābekļa maska. Ziemā mēs cenšamies lieku reizi neiet ārā no mājas, veicam īsus pārskrējienus no mājām uz darbu vai uz veikalu un atpakaļ. Nav nekāds pārsteigums, ka šāds dzīvesveids veicina skābekļa badu ādai, palēnina vielmaiņu un veicina novecošanos. Tonizējošu skābekļa masku OXYGEN FACIAL MASK pietiek izmantot tikai vienu reizi nedēļā 20 min garumā, taču kāds efekts tiek sasniegts! Ar skābekli tiek bagātināti pat paši dziļākie ādas slāņi un vielmaiņas procesi sāk notikt pat divas reizes ātrāk.
  3. Universāls krēms: mitrināšana + SPF. Jūsuprāt, līdzekļi, kas pasargā pret saules stariem, jālieto tikai vasarā? Veltīgi Jūs tā domājiet! Pavasarī krēmam ir ne tikai jāmitrina āda, bet arī jāpasargā tā no saules stariem, tāpēc SPECIFIC HYDRATING CREAM SPF20 ir tieši tas, kas nepieciešams pilsētas videi. Patīkami apzināties, ka uzklātais krēms ne tikai palielina ādas tonusu, bet arī novērš apkārtējās vides agresīvo faktoru un ultravioletā starojuma negatīvo ietekmi.
  4. Pavasaris –labākais laiks, lai veiktu atjaunojošo serumu kursu un papildus ādas barošanu. Atjaunojošs pret novecošanās serums sejai KHRONO AGE CAPSULATING BOOSTER satur unikālu sastāvdaļu NeoDermyl, kas nokļūstot uz ādas izstrādā pats savu kolagēnu un elastīnu. Īsts jaunības eliksīrs ar tūlītēju liftinga efektu. Must-have kosmētika sievietēm ar nobriedušu ādu!

Pats galvenais, neaizmirstiet, ka skaistums ir ne tikai kosmētika, bet arī pareizs dzīvesveids – ūdens lietošana pietiekamā daudzumā, pozitīvs noskaņojums un sabalansēts uzturs.

Pirms uzsākt ādas kopšanu mājas apstākļos, vēlams konsultēties pie profesionāla kosmetologa, kurš palīdzēs noteikt jūsu ādas tipu, izvēlēsies vispiemērotākos kosmētikas līdzekļus un atklās jums visas nianses par ādas kopšanu. Nāciet uz mūsu kosmetologa kabinetu A. Čaka ielā 109 (Rīga), kur speciālists jums sastādīsindividuālu sejas kopšanas programmu. Jūsu skaistums Jūsu rokās!

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816