logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā

SPA brīnumu valsts. Vīrieši – tā ir vaļā!

Мужская линейка косметики Ainhoa (Man Line)

Tieši tādēļ SPA centra apmeklējums, savā ziņā ir kā neaizvietojama dāvana sev mīļajam – uzskata Baltijas SPA Asociācijas prezidente Svetlana Šabaļina.

Ar patiesumu jāatzīmē tas, ka daudzi Latvijas vīrieši paši to neapzinoties ir SPA piekritēji – regulāri apmeklējot pirtis – krievu, turku, somu.

Tomēr, saskaņā ar statistiku, no kopējā patstāvīgo klientu skaita, tikai aptuveni 10 -15% no viņiem ir stiprā dzimuma pārstāvji.

Neskatoties uz to, arvien vairāk vīriešu neslēpj to faktu, ka apmeklē SPA. Pirms 10 gadiem situācija bija šāda: procedūras laikā klientam iezvanījās mobilais tālrunis. Uz jautājumu – Kur Tu atrodies? – vīrietis atbildēja, ka pie ārsta. Mūsdienās tā vairs neatbild.

Neliels ieskats vēsturē. SPA – cēlies no latīņu valodas – „"Sanus per Aquam", kas tulkojumā nozīmē – „veselība caur ūdeni”. Šis teiciens ir pazīstams no Senās Romas laikiem, kad termālos ūdeņus un vannas izmantoja ,lai ārstētu dažādas kaites. Mūsdienās sapratne par SPA ir daudz plašāka.

Šodienas SPA – tas ir procedūru komplekss, kurā izmanto dažādus ūdeņus – gan minerālos, gan jūras, gan saldūdens , kā arī jūras aļģes un sāļus, ārstnieciskos dubļus un augus. Ir vērts atzīmēt, ka SPA procedūru pielietojums nav domāts tikai, lai atveseļotos un kļūtu jaunāks, bet arī , lai sniegtu relaksāciju ķermenim kopumā, palīdzētu sasniegt psihoemocionālo līdzsvaru. Tieši tādēļ, nepārspīlējot, SPA var saukt par burvju valsti, ,kurā Jūs varat ieiet un aizvērt aiz sevis durvis, atstājot ārpusē visas problēmas! Tā ir pavisam jauna atiieksme pret sevi, savu veselību, dvēseles stāvokli un izskatu.

„Tematiskā” pakalpojumu pakete.

Teātris, kā parasti, sākas ar pakaramo, bet SPA – salona apmeklējums, kaut arī banāli tas neskanētu, ar sarakstu par piedāvātajiem pakalpojumiem. Lielu lomu, lai piesaistītu vīriešus uz SPA centru, spēlē „draudzīga spa – izvēle”. Runa ir par speciālo procedūru paketi. Ja „ izvēlē” ir anticellulīta procedūras, pretnovecošanas un relaksējošās procedūras, ar nosaukumu, piemēram - „ Ziedošā orhideja”, diez vai vīrieti ieinteresēs šis SPA pakalpojums.

Šo aspektu ir ļoti svarīgi ņemt vērē SPA – centru vadītājiem, kuri grib piesaistīt savam salonam stiprā dzimuma pārstāvjus, - uzsvēra S. Šabaļina Piemēram, atsevišķā definīcijā izcelt pakalpojumu –                   „ Procedūra Viņam”.

Latvijā populārākās SPA – paketes vīriešiem : Antistress, Relax, Mental ( psiholoģiskā līdzsvara atgūšanai), kas ietver dažādas masāžas metodes – no klasiskās līdz eksotiskai, karsto akmeņu un citas. Tajā pašā laikā daudziem ir problēmas ar muskuļu, kaulu sistēmu ( osteohondroze, disku samazināšanās u.t.t.). Šādus momentus ir īpaši jāņem vērā, jo iespējams var piedāvāt ne tikai meistaru roku darbu, bet arī specializētas aparatūras procedūras.

Dažiem vīriešiem aktuāla estētika ( pretnovecošanas procedūras, jaunizveidojumu noņemšana, liekā apmatojuma likvidēšana un citas). Bet šim piedāvājumam jābūt neuzbāzīgam un dozētam. Toties ārējais ķermeņa izskats, atšķirībā no sievietēm, viņus uztrauc mazāk. Pastāv tendence: dāma atnāk uz SPA pēc konkrēta rezultāta, bet stiprā dzimuma pārstāvji – atslābināties un relaksēties, iegūt tāpat kā bērnam, maksimāli daudz rūpes un uzmanības. Tam viņi ir ar mieru veltīt pat 5-7 stundas!

Atsevišķa saruna ir par pirts procedūrām, kuras ir ar mieru apmeklēt vairums vīriešu. Tas būtu jāņem vērā, sastādot SPA procedūru piedāvājumu.

Vēlams izmantot specializētu kosmētisko līniju vīriešiem, par cik vīriešu ādas uzbūve atšķirās no sieviešu ādas uzbūves. Turklāt , jāpatur prātā, ka vairums vīriešiem ir apmatojums pa visu ķermeni, tādēļ, piemēram, medus masāža ne visai derēs. Rūpīgi jāizvēlas pīlingi, lai kopā ar atmirušām šūnām nenoņem arī „ veģetatīvās”.

Vēl viena ne mazsvarīga nianse – aromāts. Daudzi vīrieši diezgan specifiski attiecas pret aromterapiju, turpretī citiem, tā šķiet ļoti tīkama. Šie jautājumi būtu jāapspriež ar katru klientu individuāli. Ir kosmētika bez aromāta vai nedaudz ar to , mūsdienās to sauc par – „uniseks” , Ainhoa kosmētikā tā ir līnija – Olīve.

Daudziem vīriešiem nepatīk masāžas laikā eļļu pielietojums, tādēļ, ka tās ilgi neiesūcās, paliek taukaina āda ilgu laiku, atšķirībā no krēmiem un želejām, kuri ātri iesūcās.

Nepieciešams arī pievērst uzmanību kušetes garumam, lai procedūras laikā vīrieša papēdis nebūtu pāri kušetes malai. Tāpat arī varētu būt nepieciešami speciālie pakaramie biksēm, lai , izejot ārā no salona, klients justos komfortabli.

Un, visbeidzot, vairums vīriešu nav skandālisti. Ja viņiem kaut kas nepatika, viņi, kā likums noklusēs, bet vairāk neatgriezīsies SPA. Un, savukārt, ja viņiem viss patika un apmierināja SPA apmeklējums, viņi būs patstāvīgie klienti SPA salonā.

Kam tas ir nepieciešams?

Apmeklēt SPA – centru ir nepieciešams, ja:

1) Ilgstošs stresa un noguruma stāvoklis

2) Novājināta imunitāte

3) darbaspēka samazināšanās

4) emocionālā tonusa pasliktināšanās

5) Ādas novecošanās, sejas un ķermeņa muskuļu nogurums

 

 

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816