logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
Vitamīni kosmētikā: A, C, E.
Vitamīnus A, C, E sauc par „skaistuma vitamīniem”, jo tie visvairāk ietekmē ādas stāvokli un izskatu. Vitamīns A (retinols).Retinols ir spēcīgs līdzeklis ādas atjaunošanai un tiek izmantots pret novecošanas kosmētikā. AINHOA produktos vitamīns A ir pieejams kapsulās un koncentrātā DIAMOND LUXURY sērijā. Retinols stimulē kolagēna sintēzi, atdzīvinot atjaunošanās procesu.Tikai nedomājiet, ka vitamīna A koncentrātu no aptiekas, var izmantot sejas kopšanai. Tīrā veidā retinols var radīt alerģiju un izsitumus. Tieši tāpēc AINHOA koncentrāts ir „iepakots” kapsulās, lai līdzekli nepārdozētu.

Lasīt tālāk...

Minerāleļļa kosmētikā. Mīti un patiesība.
Par minerāleļļām ir daudz strīdu un „spoku stāstu”. Ir pienācis laiks tikt skaidrībā par parafīna eļļu pozitīvo vai negatīvo ietekmi uz ādu. Baumas... Minerāleļļas kosmētikā tiek izmantotas vairāk kā 100 gadus. Ir veikti daudzi pētījumi, minerāleļļu nekaitīgums ir pilnībā pierādīts un apstiprināts. Taču apmēram pirms 15 gadiem parādījās baumas par to, ka minerāleļļas rada akni, ka āda „neelpo” un eļļa var radīt visas iespējamās veselības problēmas. „Dabīgās” kosmētikas atbalstītāji uzskata, ka augu eļļas ir mazāk kaitīgas un kopumā labākas ādai nekā minerāleļļas. Manuprāt, „kaitīgās baumas” tiek izplatītas mērķtiecīgi, lai popularizētu kādu noteiktu produkciju: diemžēl radīt šaubas ir daudz vieglāk nekā sniegt nopietnus pierādījumus. Sabiedēt pircēju, kas nav vienaldzīgs pret savu veselību – ir efektīvs veids kā palielināt preces noietu...

Lasīt tālāk...

Kosmētikas izvēle problemātiskai ādai
Kādas kosmētikas AINHOA sastāvdaļas darbojas pret pinnēm, melnajiem punktiem un komedoniem. Taukains spīdums, melnie punkti uz sejas un iekaisums ir zināms visiem problemātiskas ādas īpašniekiem, taču nebūt ne visi zina, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties pareizu sejas kopšanas kosmētiku. Izlasiet etiķeti – produkta sastāvā jābūt sastāvdaļām, kas palīdzēs mazināt tauku sekrēta izdalīšanos un tajā pašā laikā ievērojami uzlabos ādas izskatu. Vitamīni A, B, un C, tējas koka un lavandas eļļa, kā arī klinģerīšu, kumelīšu, kosas vai alvejas ekstrakti – sastāvdaļas, kurām jābūt problemātiskas ādas kopšanas līdzekļos. Iekaisumusamazinās un noņems kairinājumu mentols, sērs, talks, bor- un salicilskābes, kampareļļa un kaolīns. Kosmētikā ir pieļaujams neliels daudzums spirta.

Lasīt tālāk...

Anti-age kosmētikas 5 labākās sastāvdaļas pret novecošanās profilaksei, ieteicamas vecumā no 30-35 gadiem.
Anti-age kosmētikas 5 labākās sastāvdaļas pret novecošanās profilaksei, ieteicamas vecumā no 30-35 gadiem.Vidēji novecošanās pazīmes kļūst redzamas pēc 25 gadiem. Tas nozīmē, ka 30 gadu vecumā gandrīz visi sāk domāt: “Vai nav pienācis laiks iegādāties krēmu pret grumbām?” Lai āda saglabātu jaunību un skaistumu, tai ir nepieciešami pareizi kosmētiskie līdzekļi – ne pārāk spēcīgi un agresīvi, taču tādi, kas nodrošina sejai svaiguma sajūtu. Lūk, mūsu favorīti:1. AntioksidantiKosmētiku ar antioksidantiem var rekomendēt jebkurā vecumā, jo tie cīnās ar brīvajiem radikāļiem – vienu no galvenajiem ādas novecošanās faktoriem. Īpaši aktuāli tas ir cilvēkiem, kas daudz laika pavada “nelabvēlīgā” atmosfērā ar kopētājiem un citu biroja tehniku. Piemērs 1:Vitamīns C. Krēms vai fluīds AINHOA Vitamin C. Vitamīns C uzlabo kolagēna sintēzi ādā. Ieteicams izmantot no rītiem.Piemērs 2: Baltās ūdensrozes ekstrakts (Nymphaea Alba Flower Extract).Samērā reta sastāvdaļa, sastopams CC krēmos, vecumam 30+.

Lasīt tālāk...

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816