logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
Cukura depilācija (sugaring) ar ALVEOLA cukura pastu. Salda depilācija
Cukura depilācija (sugaring) ar ALVEOLA cukura pastu. Salda depilācijaCukura depilācija ienākusi pie mums no senās Ēģiptes. Cukura depilācijā izmantotās pastas sastāvs ir saglabājies praktiski nemainīgs: biezs cukura sīrups un citrona sula. Reizēm cukura vietā izmanto medu.Lai pastai piešķirtu papildus iedarbību, tai var pievienot ēteriskās eļļas. Ar ko cukura depilācija ir labāka par ierasto vasku depilāciju?

Lasīt tālāk...

Dekoltē un krūtis. Pareiza kopšana
Dekoltē ir modē vienmēr neatkarīgi no gadalaika, vecuma un modes tendencēm. Sejas kopšanai nav jābeidzas uz zoda, kā tas bieži kļūdaini tiek darīts. Dekoltē zona atklāj patieso vecumu. Tāpēc, lai nebūtu piespiedu kārtā jāapsien lakatiņš vai jānēsā apģērbs ar augstu krāgu, aplūkosim, kā pareizi saglabāt dabīgu skaistumu. Noderīgi ieradumi krūšu zonas kopšanai. 1. Ūdens procedūras mājas apstākļos. Ir noderīgi veikt krūšu un dekoltē masāžu dušā ar vēsu ūdeni. Ja vēsa duša jums šķiet nepatīkama, tad var veikt krūšu ierīvēšanu ar masāžas cimdu, kas ir iemērkts aukstā ūdenī.

Lasīt tālāk...

Fermenti kosmētikā. Enzīmu pīlings un krēms EXIGENCE
Fermenti kosmētikā. Enzīmu pīlings un krēms EXIGENCE. Fermenti (enzīmi) – ir bioloģiski aktīvas vielas, kas ir spējīgas vairākas reizes paātrināt ķīmiskās reakcijas organismā. Enzīmi iedarbojas arī tad, kad to deva ir mikroskopiska.   Fermentu iedarbība kosmētikā. Mūsdienu praksē enzīmu pīlings tiek izmantots visiem ādas tipiem: no sausas un nobriedušas līdz problemātiskais un ļoti jutīgai ādai. Ar augu fermentu palīdzību tiek sašķelta saikne starp atmirušajām šūnām raga slānī, nodrošinot saudzīgu atmirušo šūnu atdalīšanos no ādas virsmas. Katrs enzīms iedarbojas uz noteiktu peptīdu saikni, netraumējot citas ādas struktūras.

Lasīt tālāk...

Attīroši līdzekļi AINHOA: gēls, pieniņš, putas
Ādas attīrīšana ir pirmā un nozīmīgākā kosmētiskās kopšanas procedūra. Šodien attīrošiem līdzekļiem tiek noteiktas augstas prasības: tiem ir jālikvidē tauku dziedzeru izdalījumi, dekoratīvā kosmētika un netīrumi, tajā pašā laikā maigi kopjot un atjaunojot ādu. Šajā rakstā apskatīsim virspusējās tīrīšanas līdzekļus no AINHOA. Pieniņš – maiguma sajūta.Sausai un jutīgai ādai, kurai nepatīk mazgāšana ar ūdeni, iesaka izmantot emulsijas (pieniņa sastāvā ir 25% eļļas un ūdens). Pieniņš uzticami šķīdina netīrumus un sviedrus, noņem dekoratīvo kosmētiku un tajā pašā laikā saudzīgi iedarbojas uz ādu.

Lasīt tālāk...

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816