logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
CC krēms no AINHOA – septiņi līdzekļi vienā flakonā.
Kas ir CC krēms? Tas ir viegls, attaukots līdzeklis sejas kopšanai, kas vienlaicīgi apvieno sevī septiņus līdzekļus: bāzi grimam (praimers), konsīleri, korektoru, tonālo krēmu, mitrinošo krēmu, krēmu pret grumbām un krēmu pret saules negatīvo iedarbību. Patiešām ir ļoti labi, ja jūsu kosmētikas maciņā ir tāda brīnumu otiņa, kas ar vienu kustību var tikt galā ar ikdienas rīta rutīnu. CC krēmam piemīt lieliska īpatnība: tas bez grūtībām pielāgojas jūsu dabīgajam sejas tonim.

Lasīt tālāk...

{videobox}sFBKyrlEioI||box=1{/videobox}Video "Hialuronskābe. Biorevitalizācija un ārīga lietošana." Hialuronskābi kā atsevišķu vielu izdalīja 1934. gadā, taču plašu pielietojumu kosmetoloģijā tā ieguva tikai apmēram pirms 10 gadiem, kad to iemācījās sintezēt mākslīgi.Sintezētā hialuronskābe ir pilnībā identiska dabīgajai, tai ir lieliskas īpašības:mitrināt ādu, piesaistīt un noturēt ūdeni, mazināt mitruma zudumu no ādas (pat sausā gaisā), aktivizēt šūnu darbību un saglabāt ādas jaunību, neitralizēt brīvos radikāļus – vienu no galvenajiem novecošanas iemesliem.Tieši šīs hialuronskābes īpašības izmanto mūsdienu estētiskajā medicīnā (kontūru plastika) un kosmetoloģijā (grumbu korekcija, mitruma līmeņa un ādas elastības atjaunošana).Video lekcijā runā par biorevitalizācijas procedūras “niansēm” un par hialuronskābes koncentrāta ārīgu pielietojumu.AINHOA hialuronskābes preparātā skābes koncentrācija ir 80%, kas dod lieliskus rezultātus: izmantošana mājas apstākļos seruma vai maskas veidā un kosmetologa kabinetā (ultraskaņa un mezoroller procedūras).Skatieties video, papildiniet savas zināšanas un esiet skaistas!  
{videobox}JY2xDK6MkU8||box=1{/videobox}Video “Kolagēns kosmētikā” Šodien ir daudz kosmētikas, kuras sastāvā ir “maģiskās” sastāvdaļas: peptīdi, liposomas, hialuronskābe, kolagēns šāds un kolagēns tāds… Vai ticēt ražotāja solījumiem, ka “grumbas izlīdzināsies”, pazudīs dubultzods, pinnes, pigmentācija utml.?Ļoti priecē, ka klienti ir kļuvuši zinošāki kosmētikas izvēles jomā: interesējas par sastāvdaļām, seko līdzi jaunākajiem izstrādājumiem, lasa atsauksmes. Lai bezmērķīgi neeksperimentētu uz savas sejas, ir svarīgi zināt īpašības būtiskām sastāvdaļām, tādām kā AHA skābes, cilmes šūnas, nanosomas… un kolagēns tajā skaitā.Skatieties video un uzziniet atbildes uz jautājumiem:Kā pareizi izvēlēties krēmu ar kolagēnu? Kādu rezultātu gaidīt no kolagēna sastāvā? Kāda veida kolagēni ir tirgū?Ja vēlaties vairāk uzzināt par līdzekļiem, kas tiek pieminēti video, ierakstiet “meklētājā” produkta nosaukumu vai kodu. Video krievu valodā.  
Vairums vīriešu zina, ka laba veselība un kopts ārējais izskats – nav mazsvarīga detaļa veiksmīga cilvēka tēlam.
SPA brīnumu valsts. Vīrieši – tā ir vaļā!Tieši tādēļ SPA centra apmeklējums, savā ziņā ir kā neaizvietojama dāvana sev mīļajam – uzskata Baltijas SPA Asociācijas prezidente Svetlana Šabaļina. Ar patiesumu jāatzīmē tas, ka daudzi Latvijas vīrieši paši to neapzinoties ir SPA piekritēji – regulāri apmeklējot pirtis – krievu, turku, somu. Tomēr, saskaņā ar statistiku, no kopējā patstāvīgo klientu skaita, tikai aptuveni 10 -15% no viņiem ir stiprā dzimuma pārstāvji. Neskatoties uz to, arvien vairāk vīriešu neslēpj to faktu, ka apmeklē SPA. Pirms 10 gadiem situācija bija šāda: procedūras laikā klientam iezvanījās mobilais tālrunis. Uz jautājumu – Kur Tu atrodies? – vīrietis atbildēja, ka pie ārsta. Mūsdienās tā vairs neatbild.

Lasīt tālāk...

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816