logo
0
Grozs tukšs
 x 
Grozs tukšs
Tālr. izziņām: +371 67-288-246
Veikala adrese: Rīga. Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
APARĀTPROCEDŪRAS
CENU SARAKSTS.
Par godu 23.februārim uzdāviniet saviem mīļiem vīriešiem muguras masāžu
AINHOA kosmētiskais kabinets piedāvā ”MUGURAS MASĀŽU” vīriešiem – kā dāvanu par godu 23.februārim. Daudzi vīrieši pēc garās darba dienas jūtas noguruši, viņiem ir grūti atslābināties, tāpēc šī procedūra palīdzēs noņemt stresu, relaksēties un uzlabosies vispārējais ķermeņa stāvoklis. Tā ir burvīga dāvana jebkura vecuma vīrietim, jo MASĀŽA labvēlīgi iedarbojas uz visu organismu kopumā!Procedūras ilgums: 30 minūtes.Cena: 13.00 EURAkcija spēkā līdz 1.martamLūgums pierakstīties pa tel.: 67288246, 26556816.
Februārī par godu Svētā Valentīna Dienai AINHOA kabinets piedāvā akcijas vaksācijai un sejas miostimulācijai
Par godu Svētā Valentīna Dienai - februārī AINHOA kabinets piedāvā nevis vienu, bet DIVAS akcijas!!! Akcija DEPILĀCIJAI: kājas (visā garumā) + paduses= 13.00 EUR. Vaksācija nodrošina īslaicīgu kosmētisko efektu 2-3 nedēļu garumā. Matiņi kļūst daudz mīkstāki un plānāki, mazāk redzami. Procedūras īpatnība ir tā, ka nedaudz (punktveidīgi) tiek sakairināta āda; kairinājums pāriet jau pēc 1 h, ilgākais pēc 24 h (atkarībā no ādas jūtīguma pakāpes). Sejas MIOSTIMULĀCIJA ar aparātu – tiek izmantota sejas liftingam ar elektroimpulsu palīdzību. Procedūras efekti:

Lasīt tālāk...

AINHOA kabinets piedāvā 50% atlaidi sejas tīrīšanai
Janvārī AINHOA kabinets piedāvā 50% atlaidi mehāniskajai sejas tīrīšanai. Jaunā procedūras cena ir 20,00 Eur. Mehāniskā sejas tīrīšana – tā ir kompleksa procedūra, kas nepieciešama jebkurai ādai. Tīrīšanas mērķis – likvidētādas sebuma pārākumu un atmirušās šūnas, kas veicina izsitumu rašanos un citas ādas problēmu, kā arī negatīvi ietekmē ārējo izskatu. Procedūras ilgums - 1,5 stunda.
Decembrī kosmētiskais kabinets AINHOA piedāvā svētku 50% atlaidi parocedūrām "Permanentais make up uzacīm" un "Sejas ādas attīrīšana ar skābju pīlingiem"
AINHOA kosmētiskais kabinets decembrī piedāvā Ziemassvētku dāvanu - 50% atlaidi procedūrai "Permanentais make-up uzacīm". Izveidojot pareizu uzacu formu, ir iespējams noslēpt daudzus sejas defektus, padarīt seju daudz izteiksmīgāku un piešķirt tai košumu, savukārt Jūsu acu skats iegūs pievilcību un īpašu dziļumu. Permanentais make-up uzacīm - tās ir ideālas uzacis uz ilgu laiku! Procedūras cena ar atlaidi: 60 EUR Sekojot mūsu klientu vēlmēm, AINHOA kosmētiskajā kabinetā tiek pagarināta novembra akcija "Sejas attīrīšana ar skābju pīlingu" līdz pat decembra beigām. Procedūras cena ar atlaidi: 20 EUR
Novembrī AINHOA kabinets piedāvā atbrīvoties no pigmentācijas, normalizēt tauku dziedzeru līmeni ādā, lai āda izskatītos svaiga un jauna, ar 50% atlaidi sejas attīrošai procedūrai ar skābēm.
Rudens ir ideāls laiks, lai veiktu skābju pīlinga procedūras sejai.Tieši tāpēc AINHOA kosmetoloģiskais kabinets piedāvā 50% atlaidi procedūrai "Sejas attīrīšana ar skābju pīlingu".Šīs procedūras rezultātā normalizējas tauku dziedzeru līmenis ādā, tiek likvidētas pinnes, samazinātas paplašinātās poras. Āda pēc procedūras kļūst starojoša, palielinās ādas elastība, uzlabojas ādas tekstūra. Izteikts atjaunojošs efekts. Procedūrā ietilpst: 1. Sejas ādas attīrīšana un tonizēšana 2. Glikolskābes pīlings 3. Hialuronskābes uzklāšana 4. Mitrinošās maskas uzklāšana 5. Masāža 6. Koncentrāta uzklāšana (atbilstoši ādas tipam) 7. Noslēguma krēms sejai un acu zonai.Procedūras cena ar atlaidi ir 20,00 Eur.

LINK MASTERCLASS

LINK BEAUTYSCHOOL

Musu kontakti

Pulkveža Brieža 15, 5.stāvā
    Rīga
    Latvija
E-mail:
    info@ainhoa.lv    
Tālrunis:
    (+371) 67-288-246
Mobilais:
    (+371) 26-556-816